Marzena Wodzińska

Radna

Polecam strony

 

 

 

Kampania "Uzależnia mnie tylko sport" - Ceków Kolonia, 23 maja 2015 r.

Trwa kampania „Uzależnia mnie tylko sport” organizowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, której celem jest walka z używkami, a przede wszystkim alkoholem oraz substancjami psychoaktywnymi. Istotą akcji jest też promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia i nawyku dbania o zdrowie. W wybranych gminach Wielkopolski, do 14 czerwca odbędzie się łącznie 30 rodzinnych spotkań plenerowych, podczas których najważniejsza jest właśnie profilaktyka uzależnień, dla których alternatywą ma być sport i aktywny, rodzinny styl życia. To spotkania dla całych rodzin z wieloma atrakcjami, zawodami i zabawą.

W sobotę 23 maja 2015 r. w jednej z imprez kampanii „Uzależnia mnie tylko sport” w Cekowie Kolonii wzięła udział Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi impreza była zorganizowana na bardzo wysokim poziomie, dopisali również uczestnicy. Marszałek Wodzińska aktywnie uczestniczyła we wszystkich atrakcjach, wręczała puchary i nagrody w konkursach i kolejny raz podkreślała, że najcenniejszy jest czas, jaki rodzice i dzieci spędzają podczas takich akcji razem i to jak bardzo integrują się społeczności i reprezentacje gmin.

Wszystkie szczegóły związane z kampanią dostępne są na stronie: www.uzalezniamnietylkosport.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/uzalezniamnietylkosport.

Serdecznie zapraszam!

Zdjęcia w galerii