Marzena Wodzińska

Radna Województwa Wielkopolskiego

Polecam strony

 

 

 

Podziękowania za wybory

Pięknie dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy. To dla mnie duże wyróżnienie, a jednocześnie kolejne wyzwanie. Obiecuję jak zawsze ciężką pracę dla dobra i rozwoju naszego regionu. Mojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym pragnę serdecznie podziękować za pomoc przy realizacji kampanii wyborczej.

„Dla mnie nie ma rzeczy trudnych. Są tylko nowe wyzwania”

Szanowni Państwo,

Moje dewiza życiowa jest niezmienna od lat – „Dla mnie nie ma rzeczy trudnych. Są tylko nowe wyzwania”. Dwie poprzednie kadencje radnej Województwa Wielkopolskiego to czas pracy dla moich rodzinnych stron i wspieranie lokalnych inicjatyw. Dzięki dobrej współpracy z samorządami i organizacjami przekazaliśmy tutaj setki milionów złotych.

Jak to jest tylko możliwe jestem zawsze blisko ludzi i ich spraw. Z tego mnie znacie. Dlatego kolejny raz zdecydowałam się na start w wyborach i kandydowanie na radną Województwa Wielkopolskiego. Bardzo proszę o Państwa wsparcie.

Zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem refundacji procedury IN VITRO

W piątek 18 listopada rozpoczęła się zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem dot. refundacji procedury IN VITRO. Postanowiliśmy wyręczyć rządzących w tym, co powinno być ich obowiązkiem w nowoczesnym państwie.

Bardzo proszę o wsparcie projektu zmiany ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych z środków publicznych w zakresie finansowania zabiegów IN VITRO. Można to zrobić pobierając i podpisując formularz znajdujący się poniżej. Jest tam również instrukcja jak zrobić to bez pomyłki. Można tam pobrać również obywatelski projekt dot. refundacji procedury IN VITRO. (pliki do pobrania PDF).

========>>> Lista poparcia
========>>> Instrukcja zbierania podpisów
========>>> Obywatelski projekt dot. refundacji procedury IN VITRO
========>>> Klauzula RODO

W latach 2013–2016 na terenie całego kraju funkcjonował Narodowy Program Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego. Był realizowany ze środków Ministerstwa Zdrowia i adresowany do wszystkich niepłodnych par spełniających określone kryteria. Obecna władza nie pomaga ludziom, dla których jest to jedyna możliwość aby mieli  dziecka nie dlatego, że nie mogą tego zrobić, tylko dlatego, że nie chcą. Projekt ustawy mówi, że osoby ubiegające się o refundację in vitro musiałaby wykazać 12-miesięczny bezskuteczny okres leczenia niepłodności.