Marzena Wodzińska

Radna Województwa Wielkopolskiego

Polecam strony

 

 

 

III Ostrowski Festiwal Smaków - 21 marca 2015 r.

21 marca 2015 r. w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim, Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Paweł Rajski – Starosta Ostrowski dokonali oficjalnego otwarcia III Ostrowskiego Festiwalu Smaków.

Podczas tegorocznej edycji targów ponad pięć tysięcy uczestników mogło degustować się najróżniejszymi przysmakami kuchni polskiej z serami twarogowymi i pleśniowymi w roli głównej.

Podczas wystąpienia Marszałek Marzena Wodzińska podkreśliła rangę organizowanego przedsięwzięcia oraz zaznaczyła, iż „Ostrowski Festiwal Smaków wpisuje się w priorytety działań samorządu województwa wielkopolskiego pod względem promocji szkolnictwa zawodowego. Tutaj łączy się promocja lokalnych produktów, rodzimych przedsiębiorców oraz szkolnictwa zawodowego w ogóle. Taka współpraca stron powinna się przyczynić do tego, że szkoły nie będą „produkować’’ bezrobotnych, ale kształcić kadry pod zapotrzebowanie rynku pracy. Liczę na to, że szkoły zawodowe staną się szkołami pierwszego wyboru”.

Zdjęcia w galerii