Marzena Wodzińska

Radna Województwa Wielkopolskiego

Polecam strony

 

 

 

Otwarcie nowej drogi Strzegowa-Gostyczyna

W powiecie ostrowskim, gmina Nowe Skalmierzyce uroczyście otwarto nową drogę Strzegowa-Gostyczyna. Droga, o długości ponad 4,2 km ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców, ich dojazd do pracy, do ośrodków zdrowia, młodzieży do szkoły. Oprócz nowej nawierzchni, wzdłuż jezdni powstała bezpieczna ścieżka rowerowa, z czego z pewnością będą zadowoleni miłośnicy transportu rowerowego.

Przedsięwzięcie to wpisało się w cały szereg działań podejmowanych w powiecie ostrowskim przez Starostę Paweł Rajski. Jest jedną z inwestycji realizowanych w regionie, służących zwiększeniu jego konkurencyjności, potencjału gospodarczego i poprawie warunków życia mieszkańców. Wartość przedsięwzięcia to 5,1 mln zł. Budowę podzielono na dwa etapy które zakończyły się sukcesem.

Gratuluję Staroście Ostrowskiemu Pawłowi Rajskiemu umiejętności pozyskiwania środków i skutecznej realizacji zamierzonych celów. Słowa uznania za partycypację finansową w tej inwestycji kieruję do Burmistrza Jerzego Łukasza Walczaka. Gratuluję Panowie!


Zdjęcia w galerii