Marzena Wodzińska

Radna

Polecam strony

 

 

 

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Hotelu Górecznik

15 października br. w pięknej scenerii Hotelu Górecznik w Antoninie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego oraz dyrektorzy i nauczyciele jednostek edukacyjnych prowadzonych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich ludzi, którzy tworzą i realizują narodową edukację. Niezmiernie cieszy fakt, że szkoły i placówki oświatowe prowadzone przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego są tak wysoko notowane i oceniane w swoich środowiskach. To przede wszystkim Państwa zasługa, drodzy nauczyciele, dyrektorzy, za co należą się słowa najwyższego uznania. (…) Miniony rok szkolny był czasem niełatwych wyzwań i wielkich emocji, ale obfitował również w spektakularne sukcesy i nowe doświadczenia. Dziękuję wszystkim pracownikom wojewódzkiej oświaty: dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom, jak również pracownikom administracji i obsługi. Każdy bowiem, bez względu na miejsce w systemie kształcenia, dołożył swoich starań do jakże ważnego edukacyjnego zadania.

Podczas uroczystości wręczono doroczne nagrody Marszałka Województwa Wielkopolskiego, którymi wyróżniono przedstawicieli wszystkich typów jednostek edukacyjnych, dla których organem prowadzącym jest Województwo Wielkopolskie.

W części artystycznej zebrani goście mieli przyjemność wysłuchać utworów Anny German, które zaprezentowała Katarzyna Zawada, zdobywczyni I miejsca na II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki - Anna German w Moskwie.


Zdjęcia w galerii