Marzena Wodzińska

Radna Województwa Wielkopolskiego

Polecam strony

 

 

 

Licheń Stary – WPGO - 26 lutego 2015 r.

W dniu 26 lutego br. Pani Marszałek Marzena Wodzińska wzięła udział w VII Konferencji „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych – technologie, realizacja inwestycji, finansowanie”, która odbyła się w Licheniu Starym k. Konina i zorganizowana została przez Wydawnictwo Nowa Energia”.

W konferencji udział wzięli wysokiej klasy specjaliści i eksperci zaangażowani w realizację sześciu budowanych obecnie w Polsce spalarni odpadów komunalnych – Białymstoku, Szczecinie, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu i Koninie. W konferencji uczestniczyli również naukowcy oraz przedstawiciele firm technologicznych zaangażowanych w budowę ww. spalarni. Ponadto w konferencji wzięli udział przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, ze względu na fakt współfinansowania wszystkich ww. instalacji prze tę instytucję.

Po konferencji Pani Marszałek Marzena Wodzińska dokonała przeglądu postępu realizacji Budowy Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie.


Zdjęcie: Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie

Zdjęcia w galerii