Marzena Wodzińska

Radna

Polecam strony

 

 

 

CSI4* Hipodrom Wola 2015 – 11-14 czerwca 2015 r.

W dniach 11-14 czerwca br. na Hipodromie Wola odbył się VI Memoriał Macieja Frankiewicza. Zawody jeździeckie w randze CSI4* rozgrywane od 2010 roku zaliczane są do najważniejszych imprez jeździeckich w naszym kraju.

Wydarzenie włączone w cykl Grand Prix Polski, zaliczane było również do rankingu światowego oraz zyskało statut kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro i mistrzostw Europy. Kibice w Poznaniu mogli podziwiać aktualnych medalistów mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, których na start przyciągnęły min. wysokie premie finansowe i ugruntowana już pozycja imprezy. Na liście startowej tegorocznej edycji było ponad 100 zawodników z 27 państw, rozegranych zostało 19 konkursów.

Zawodnikom tegorocznej edycji kibicowała również Marszałek Marzena Wodzińska.

Najlepszy okazał się Cyril Bouvard z Francji, który startował na koniu Quazi Modo Z. Na drugim i trzecim stopniu podium stanęli Duńczycy: Thomas Velin (dosiadający konia Chopin Van Het Moleneind) i Andreas Schou (Leonardo Der Klein). Najlepszy z Polaków był Mściwoj Kiecoń, który zajął piąte miejsce. Szósty był Piotr Morsztyn (Osadkowski Van Halen).

Zdjęcia w galerii